Keresés << ELŐZMÉNYEK
89 találat arra, hogy "munka"
Szorongásos zavarok gyermekkorban
A szorongásra legtöbbször negatív előjellel gondolunk, pedig normális, sőt, kifejezetten hasznos jelenség. A szorongás állapota képessé tette az embert arra, hogy a számos rá leselkedő veszély közepette is életben maradjon. Mikor válik kórossá a szorongás?
Dr. Nagy Péter2015/07/21
Ha unod már a reggelid
Ha unod már a reggelid megszokott ízeit és ételeit, olvasd el tanácsainkat, amik segítenek neked, hogy változatosabbá tedd a nap első étkezését! 10 tipp a finom és tápláló reggelihez!
Juhász Flóra2015/08/12
A személyi edzés
A személyi edzés napjaink fitnesz trendjeinek fontos eleme. Nem véletlenül, hiszen szakember segít személyre szóló edzésprogramod kialakításában és az edzésekben is.
Csáki István2015/08/18
Mi történik a pszichológusnál?
Problémáid vannak és foglalkoztat az a kérdés, hogy felkeress-e egy pszichológust? Ahhoz, hogy biztonságban érezd magad mielőtt felkeresel egy szakembert, fontos, hogy előre kiszámítható legyen, hogy mi is fog ott történni.
Dr. Salavecz Gyöngyvér 2015/08/04
Te mitől függsz? Telefon, Facebook, játék?
Napjainkban egyre több viselkedéses függőséget azonosítanak (pl. Facebook, online/videojáték függés, stb.), amelyeknek jelentős hatásuk lehet az egyén életmódjára, egészségi állapotára és mentális jóllétére. A viselkedéses függőségek egyre gyakrabban jelennek meg fiatalok körében.
Dr. Kovács Eszter2015/09/09
Öt dolog, amit tudnod kell a szorongásról
A szorongás, félelem, feszültség teljesen természetes érzések, melyek normál esetben egy adott esemény, helyzet, tárgy hatására alakulnak ki bennünk. Vannak azonban olyan esetek, amikor ez a szorongás nem köthető semmilyen konkrét kiváltó ingerhez és nem is múlik el, sőt néhány esetben erősödik.
Tóth Mónika Ditta2015/09/18
Szemészeti szűrővizsgálatok
A szemészeti szűrővizsgálat elsősorban a látászavarok kimutatása és korrekciója érdekében történik, de felmérik a szem állapotát, amely során a szervezet egyéb megbetegedésére jellemző szemészeti tünetek is felfedezhetők.
Dr. Volner Veronika2016/09/09
Hogyan őrizhetjük meg szemünk egészségét?
Látásunk az életkorral romlik, ebben a genetika mellett a környezeti hatásoknak is jelentős szerepe lehet. Magunk is sokat tehetünk szemünk egészségének megőrzése érdekében.
Dr. Volner Veronika2016/09/09
Egye magát egészségesre!
Az egészség megőrzésének talán első fő eleme a táplálkozás. Az elfogyasztott táplálék összetétele, minősége, mennyisége, az étkezések gyakorisága alapvetően meghatározza – nem csak a közérzetünket, a jól-létünket –, hanem a testi állapotunkat, problémáinkat is.
Dr. Gulyás Tamás2015/07/13
Az emlőrák kockázati és védő tényezői
Összefoglaltuk, hogy melyek az emlőrák kialakulásának legfőbb kockázati és védő tényezői. Kérjük, töltse ki részletes kérdőívünket, és megtudhatja, hogy ezek közül melyek vonatkoznak Önre. Ennek segítségével a veszélyeztetettek felismerhetik azt, hogy mely kockázati tényezőiktől tudnak életmód-változtatással megszabadulni.
Dr. Borbényi Erika2015/06/25
5/9 oldal
<3|4|5|6|7>
Web Analytics